prev next

به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس، حجت الاسلام و المسلمین «احمد جلیلی‌صفت» جانشین رییس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش در مراسم رونمایی از سه اثر هنری در خصوص نیروی هوایی ارتش اظهار داشت: ابزارهای تبلیغات در جامعه ما و در سطح جهان به تعداد بسیاری وجود دارد که یکی از این ابزارها قالب هنر برای انتقال پیام به مخاطبان است.

وی خاطرنشان کرد: نیروی هوایی همان‌گونه که در دفاع مقدس و در روزهای پیروزی انقلاب پیش‌گام بود، اکنون نیز در حوزه هنر پیش‌گام است؛ بر این اساس می‌توان گفت که نیروی هوایی با هنر انقلابی خود توانسته خاطرات و رشادت‌های بسیاری را در ذهن مردم نقاشی کند.

حجت الاسلام جلیلی صفت گفت: باید اذعان کرد هنر آن است که هدف و منظور خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مخاطب انتقال دهد، چون نمی‌توانیم با ابزار ۵۰ سال قبل، تاریخ و هدف خود را به نسل جوان انتقال دهیم، پس در اینجا استفاده از ابزار و تکنولوژی‌های نوین ضروری است.

وی همچنین در خصوص حماسه ۱۹ بهمن ۵۷ همافران ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اقدامی که نیروی هوایی در این تاریخ انجام داد، باعث شد تا همه معادلات استکبار به هم بریزد و اقدام آن‌ها در بیعت با امام تاریخی و جاودان شد.

برچسب ها:

نظر شما!!